077-5509948 יצירת קשר שאלון מבדק חדירה תחת מתקפת סייבר?

מקימי החברה

CyberSafe נולד מחזונם של המייסדים המשותפים תומר סמולנסקי וירון כהן, אשר כל אחד מהם עבד בענף ה- IT ואבטחת המידע למעלה מ- 20 שנה. כמומחים בתחומי ה- IT ואבטחת המידע הם מבינים את החשיבות של מתן שירותי אבטחת מידע מקצועיים ואמינים. החברה הוקמה ע”י מר ירון כהן ומר תומר סמולנסקי , ירון הוא יזם ובעל ניסיון ניהולי רב בתחום אבטחת המידע, אינטגרציה ותשתיות . תומר מגיע ממספר חברות גדולות וסטארטאפים עם ניסון עשיר בתחום אבטחת מידע ומערכות IT ו- DEVOPS.

מה אנחנו עושים?

חברת CYBERSAFE מתמחה במתן שירותי ייעוץ ופתרונות מותאמים אישית בתחומי אבטחת המידע הסייבר, ותשתיות IT ו OT . כבר למעלה מ- 20 שנה, הייעוץ והליווי יבוצע ע”י מומחים בעלי ניסיון עשיר בפרויקטים בארץ. השירותים הייחודיים הניתנים על ידנו הינם תוצר ניסיון ולמידה של עשרות שנים במתן יעוץ ללקוחות דרך בניית מערכות אבטחת מידע המותאמות למטרות העסקיות של הארגון , בשילוב של ידע התקפי באבטחת מידע.

הניסיון שלנו

CYBERSAFE מובילה בייעוץ, יישום ואינטגרציה, מחקר טכנולוגיות מידע ומתמחה במתן פתרונות אבטחת מידע וסייבר, ניהול תשתיות תוכנה, אחסון גיבוי והמשכיות עסקית. החברה מספקת פתרונות ייחודיים ללקוחות בתעשיית ה IT-הישראלית , תוך הקפדה על לוחות זמנים וסטנדרטים בינלאומיים מהגבוהים ביותר .

מה אנחנו מציעים

בין השירותים שחברתנו מציעה כלולים

פתרונות מחשוב ושירותי ייעוץ

רגולציות וסטנדרטים

ייעוץ, ליווי והתאמת הארגון לרגולציות/תקנים

מוקד שירות

זמינות

לרשות לקוחות החברה עומד מוקד טלפוני מקצועי המאויש ע"י אנשי צוות מקצועיים השירות פעיל 24/7, ובאמצעותו ניתן לקבל מענה מהיר, מקצועי ומיומן כולל הגעה לאתר הלקוח, בהתאם להסכם השירות (Service Level Agreement – SLA).

אמינות ומצוינות

אמינות ומצוינות הם ערכי הליבה שלנו ולכן בתהליך ההתקשרות שלנו עם לקוחותינו, אנחנו עורכים הכירות עם הלקוח, עם התהליכים העסקיים שלו – במטרה להבין את מטרותיו העסקיות ובכדי לשלב את תוכנית אבטחת המידע עם מטרותיו העסקיות של הארגון .

GDPR ואבטחת מידע

הלקוחות שלנו

הלקוח הינו חלק משמעותי בתכנון ועיצוב הפתרון. צוות המומחים שלנו מגובש ,ממוקד מטרה ומלווה את הלקוחות באופן אישי תוך בניית אמון ומערכת יחסים עסקית ואישית לאורך זמן .

שירותים למגוון מגזרים

אנחנו ב CYBERSAFE מספקים שירותים למגוון מגזרים ותעשיות: ענף הביטוח, מוסדות פיננסים, חברות טכנולוגיה, חברות פרסום, מוסדות חינוך, מוסדות ציבור, מועצות מקומיות, ענף הרפואה ועוד.

0
רשומות נגנבות כל יום
0
איומי אבטחת מידע חדשים בדקה
0
תוכנות זדוניות חדשות בכל יום
0
עלות אבטחת מידע ב - $ עבור עובד

עובדות בנושא אבטחת מידע שחשוב להכיר

צרו קשר לקבלת שירות

בואו נדבר! אנחנו רוצים להבין את הצרכים העסקיים שלכם. במידה ויש לכם שאלות, או שאתם מעוניינים להתייעץ איתנו לגבי בעיות אבטחה או תקנות, אנא פנו אלינו 24/7.

הצטרפו אלינו

הצטרפו לצוות שלנו. חברה חדשנית עם סביבת עבודה ידידותית. בנינו בסיס לקוחות מרשים הכולל שחקנים מרכזיים בכל המגזרים.