077-5509948 יצירת קשר שאלון מבדק חדירה תחת מתקפת סייבר?

אבטחת מידע בענן

כל ארגון, חברה ועסק אשר משתמש במחשוב ענן חייב להיות מודע לכך שגם במערכת מחשוב ענן יש סיכונים שונים, ביניהם סיכון פריצה לענן, וירוסים, רוגלות ותקלות שיכולות להוביל לזליגת מידע. במאמר זה נסביר אודות חשיבות אבטחת מידע בענן וכיצד חשוב שהיא תבוא לידי ביטוי בעסק שלכם. הבה נתחיל..

גיבוי נתונים בענן כיום

אם עד היום רוב החברות והעסקים שמרו את כל המידע שלהם על מחשבי החברה, בשנים האחרונות רוב החברות והעסקים מודעים ליתרונותיו של הענן ובוחרים להשתמש בו. כיום, במקום לשמור את כל המידע על המחשבים של החברה הוא נשמר רחוק על שרתי ענן מאובטחים אשר מבטיחים מזעור תקלות שמובילות לאובדן מידע של העסק וכן פלישה למחשבים שבעסק ולשרת.

אבטחת מידע בענן עד כמה היא חיונית? 

אבטחת מידע בענן חיונית וחשובה לכל חברה, עסק או ארגון שמשתמש בשירותי ענן. אבטחת מידע היא למעשה מעטפת טכנולוגית שתפקידה לשמור על מרחב המידע של החברה שלכם. באמצעותה אבטחה זו כל הקשור אל החברה שלכם ישמר פרטי, מוגן ולא ייחשף בפני אף אדם לו אין גישת הרשאה.  מעטפת זאת תבטיח בקרה בכל שעות היממה לגבי כל פעולה אשר נעשית במערכת ותזהה תנועות חריגות מחוץ למערכת אשר יכולות להוות איום.

אבטחת מידע בענן לעסקים

סיכונים בגיבוי נתונים בענן

מערכות חברה שאינן מאובטחות כראוי חשופות לדברים הבאים:

  • מתקפות סייבר – לכן חשוב לפנות אל אותה חברה אשר מומחית בתחום אבטחת מידע בענן וזו אשר יכולה לספק לכם את אותם כלים שיזהו כל סכנה וזאת טרם היא פוגעת במערכת וגורמת נזק לחברה. סכנות כמו למשל וירוס כופר ועוד.
  • אובדן מידע – אם מערכת העסק אינה מאובטחת כראוי והדברים בה אינם מגובים כראוי העסק שלכם יהיה חשוף לאובדן מידע.
  • דליפת מידע – דבר אשר קרוב לוודאי יוביל לזליגת מידע ממערכות החברה שלכם למתחרים שלכם..

השארת פרטים לשירותי אבטחת מידע בענן »

⭐⭐⭐⭐⭐

לסיכום,

המסקנה היא אחת! קיימת חשיבות גדולה לאבטחת מידע בענן וזאת באמצעות חברה בעלת מוניטין מוצלח בתחום אשר מעסיקה מומחים שיכולים להבטיח לכם את חבילת האבטחה המתאימה ביותר, חבילה שיכולה לכלול חומת אש, אנטי וירוס, ניטור מידע שנכנס  ויוצא מהשרת, הצפנה ונעילה, אימות מיילים, חסימת אתרים חשודים וכל פעולה שתבטיח לכם אבטחת מידע לעסק מקסימאלית לשירותי הענן שלכם.

מעוניינים ללכת על בטוח בעסק?

פנו אלינו, המומחים של חברת CYBERSAFE בטלפון 077-5509948