077-5509948 יצירת קשר שאלון מבדק חדירה תחת מתקפת סייבר?

שירותי אבטחת מידע למשרדי פרסום ויח"צ

משרדי פרסום ויח"צ, מבססים את פעילותם על מערכות מחשוב ואינטרנט, ולכן, גם הם נדרשים לשירותי אבטחת מידע המותאמים לסוג ואופי הפעילות המקוונת והממוחשבת הנחוצה להם.

כיום, לנוכח איומי הסייבר השונים אליהם חשופים כלל העסקים בישראל, קיימת חשיבות רבה לשכירת שירותיה של חברה מובילה בתחום אבטחת המידע לעסקים.

אבטחת מידע למשרדי פרסום

פתרונות אבטחת מידע למשרדי פרסום ויח"צ

אנחנו בחברת CYBERSAFE, עוסקים ומתמחים בתחום אבטחת המידע לעסקים בישראל ובעולם כבר למעלה מ 20 שנה, ולאורך כל השנים אנו מקפידים על התווייתה של אסטרטגיית אבטחה המותאמת באופן פרטני ונקודתי לצרכי הלקוח ותחום עיסוקו. פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום אבטחת מידע למשרדי פרסום ויח"צ כוללים בין היתר:

· מבדקי חדירות (PEN TEST) – שירות מקצועי המאפשר לנו לבדוק התכנות של תרחישי סייבר כאלו ואחרים במערכות המחשוב והמידע בהן אותם עושים שימוש.

· הטמעת מערכות SOC – מערכות מסוג SOC הן המערכות המתקדמות ביותר מסוגן לצרכי איתור וניטור תרחישי סייבר כאלו ואחרים. מערכות אלו מאפשרות זיהוי פרצות אבטחה במערכות המחשוב והמידע בהן אתם עושים שימוש והן מספקות מענה ותגובה מיידית בזמן אמת לכל תרחיש.

· ייעוץ אבטחת מידע – שירותי ייעוץ שמטרתם בניית אסטרטגיית אבטחה היקפית, וזאת באמצעות ניהול סיכונים בתחום אבטחת המידע בהתאמה פרטנית למשרדי פרסום ויח"צ.

ושירותים טכנולוגיים נוספים כגון: הקשחת שרתים, אבטחת רשתות, אבטחת מידע למכשירים ניידים, פתרונות אבטחת מידע בענן ועוד.

הדרכות מקצועיות בנושא אבטחת מידע למשרדי פרסום ויח"צ

בנוסף לפתרונות הטכנולוגיים המוצעים על ידינו במסגרת שירותי אבטחת מידע למשרדי פרסום ויח"צ, אנו מספקים גם פתרונות הדרכה מקצועיות לצורך העלאת המודעות לתחום אבטחת המידע בקרב עובדי הארגון, המשרד או בית העסק. שירות זה מבוסס על ההנחה כי עובדי המשרד, הארגון או בית העסק, מהווים את האמצעי היעיל והנחוץ ביותר לצרכי מניעת איומי סייבר.

למידע נוסף בנושא אבטחת מידע למשרדי פרסום ויח"צ, אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולהיחשף לכל השירותים המקצועיים והפתרונות הטכנולוגיים המוצעים על ידינו.

השארו פרטים »

⭐⭐⭐⭐⭐

שירותי אבטחת מידע עם CyberSafe

חברתנו מתמחה במתן מענה פתרונות ושירותים למשרדי פרסום ויח"צ. צרו עמנו קשר, חברת Cybersafe כאן בשבילכם עם צוות מומחים מקצועי. צרו איתנו קשר בטלפון 077-5509948