077-5509948 יצירת קשר שאלון מבדק חדירה תחת מתקפת סייבר?

שירותי אבטחת מידע למכללות ובתי ספר

מוסדות לימוד כגון מכללות ובתי ספר, נדרשים להגנה מקסימאלית על מערכות המידע העומדות לרשותכם, וזאת לצרכי מניעת מקרים של זליגת וגניבת מידע המהווה חומר לימודי יקר ערך.

בנוסף, תחום אבטחת המידע ונטרול איומי סייבר למכללות ובתי ספר, נועדו למטרות הגנה היקפית על מערכות המחשוב המותקנות בשטח המכללה ובתי הספר השונים.

שירותי אבטחת מידע למכללות ובתי ספר

סוגי שירותים בתחום אבטחת המידע המותאמים למכללות ובתי ספר

כאחת מחברות אבטחת המידע המובילות ביותר בישראל לסקטור העסקי, אנחנו בחברת CYBERSAFE, עושים שימוש במגוון רב של טכנולוגיות בתחום אבטחת המידע ואיומי הסייבר, המותאמות בין היתר גם לצרכי אבטחת מידע למכללות ובתי ספר. טכנולוגיות אלו, מבוססות על מענה מיידי לכל איום סייבר בתחום אבטחת המידע והוא מבטיח פעילות תקינה ורציפה של מערכות המחשוב המותקנות בשטח בתי הספר והמכללות.

בין יתר השירותים המוצעים על ידינו למכללות ובתי ספר בתחום אבטחת המידע תוכלו למצוא:

Cybersafeהגנה מקסימאלית על מאגרי מידע לימודיים

אנחנו בחברת CYBERSAFE, עוסקים ומתמחים במתן פתרונות אבטחת מידע ואיומי הסייבר מאז שנת 2000, ולאורך כל השנים, אנו מספקים לקהל לקוחותינו את המענה המקיף, המקצועי והמתקדם ביותר מסוגו בתחום אבטחת המידע. ברשימת לקוחותינו נמנים בין היתר מוסדות חינוך, מועצות מקומיות ומשרדים ממשלתיים, וזאת לצד חברות וארגונים מהסקטור העסקי.

כל פתרונות השירות המוצעים על ידינו, מבוססים על הידע המורחב והניסיון המעשי שלנו בתחום, והם מותאמים באופן פרטני לכל מכללה ובית ספר בהתאם לממצאי סקר סיכונים אותו אנו מקיימים עבורכם בתחילת הדרך.

השארו פרטים »

⭐⭐⭐⭐⭐

שירותי אבטחת מידע עם CyberSafe

מחפשים שירותי אבטחת מידע למכללות, בתי ספר ואוניברסיטאות? צרו עמנו קשר, חברת Cybersafe כאן בשבילכם עם צוות מומחים מקצועי. צרו איתנו קשר בטלפון 077-5509948