077-5509948 יצירת קשר שאלון מבדק חדירה תחת מתקפת סייבר?

שירותי אבטחת מידע לבתי השקעות ופיננסים

בתי השקעות, בדומה לכל גוף פיננסי אחר, נדרשים לשירותי אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר, וזאת על מנת להבטיח את פעילותם הפיננסית באמצעות מערכות המחשוב השונות בהן הם עושים שימוש.

אנחנו בחברת CYBERSAFE, עוסקים ומתמחים בעולמות אבטחת המידע לסקטור העסקי פיננסי, מאז שנת 2000, ולאורך 20 שנות פעילותנו בתחום, הצלחנו לבסס את מעמדנו המקצועי כחברת שירותי אבטחת המידע המובילה בישראל.

פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום אבטחת מידע לבתי השקעות, מיושמים לאחר היכרות מעמיקה עם סוג והיקף מערכות המחשוב העומדות לרשותכם ולאחר קיומו של סקר סיכונים ממוקד שמטרתו אפיון וזיהוי של כל איומי הסייבר אליהם אתם עלולים להיות חשופים.

שירותי אבטחת מידע לבתי השקעות ופיננסים

פתרונות אבטחת מידע לבתי השקעות וגופים פיננסיים

שירותי אבטחת המידע המוצעים על ידינו לבתי השקעות, מיושמים גם במסגרת שירותי ייעוץ והכוונה וגם במסגרת שירותי מיקור חוץ במסגרתם אנו ממנים מנהל תחום אבטחת מידע מטעמנו בחברתכם. כמו כן, אנו מספקים שירותי הטמעת מערכות SOC (SECURITY OPERATION CENTER) במחשבי הארגון, המיועדות לצרכי זיהוי וניטור איומי סייבר בזמן אמת. אסטרטגיית האבטחה שלנו מותאמת באופן פרטני לכל חברה וארגון והיא מיועדת לצרכי הנחלת מדיניות אבטחה המותאמת לצרכי הארגון/חברה, גם בהיבט המנהלי וגם בהיבט הטכני. 

חשוב לנו שתהיו מודעים לכך שכל פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום אבטחת מידע לבתי השקעות מיושמים על ידי מומחי סייבר מנוסים ומיומנים, כאשר כל המוצרים המשווקים על ידינו בתחום מותאמים לתקן ISO27001 הנחשב לתקן הנדרש לצרכי פעילות כזו או אחרת בתחום אבטחת המידע, ובהתאם לשירותי הטמעה ויישום על פי חוק הגנת הפרטית GDPR.

בנוסף לכל אלו, אנו מספקים פתרון ייעודי לחברות וארגונים המוצאים את עצמם מתמודדים עם תרחיש/אירוע סייבר בסדר גודל כזה או אחר. לרשותנו, צוות תגובה לאירועי סייבר שמטרתו: זיהוי מהיר של המתקפה וטיפול נקודתי באירוע האבטחה באמצעות כלי טיפול ייעודים המותאמים לסוג והיקף התקיפה.

⭐⭐⭐⭐⭐

שירותי אבטחת מידע עם CyberSafe

חברתנו מתמחה במתן מענה פתרונות ושירותים לבתי השקעות וגופים פיננסיים. צרו עמנו קשר, חברת Cybersafe כאן בשבילכם עם צוות מומחים מקצועי. צרו איתנו קשר בטלפון 077-5509948