077-5509948 יצירת קשר שאלון מבדק חדירה תחת מתקפת סייבר?

פתרונות אבטחת מידע

אבטחת מידע היא אחד הדברים החשובים ביותר בכל עסק עם חומר חשוב וסודי. באמצעות אבטחת מידע וסייבר ניתן  להגן על מערכת המידע הממוחשבת מפני חדירה של גורמים לא רצויים אשר רוצים לחבל במידע שברשותנו ובזמינותו. ארגונים רבים הרוצים לאבטח את המידע שיש ברשותם כגון: מסמכים וקבצים חתומים שונים משתמשים בפתרונות אבטחת מידע.

מדוע חשוב לאבטח את המידע בכל עסק?

אנו חיים בעולם בו ניתן לקבל מידע מתי וכמה שאנו רוצים באמצעות חיבור לרשת האינטרנט. חשיפת מידע לעיניים זרות ולא מורשות עלולה לגרום לשיבוש המידע ואף למצבים בהם האקרים יכולים לדעת עלינו הכל ואף לסחוט אותנו. לכן חשוב ביותר לבצע אבטחת מידע לעסק ולמערכות המחשבים והתוכנות השונות בעסק על מנת לא להגיע למצבים שבהם המידע שלנו חשוף בפני אנשים זרים ולא מורשים. באמצעות מספר פתרונות אבטחת מידע ניתן לאבטח בצורה הטובה ביותר את המידע שלנו ולמנוע מקרים כאלה.

האם כל עסק חייב לבצע אבטחת מידע?

כל עסק בין הוא קטן, בינוני או גדול חייב לאבטח את המידע שברשותו על מנת שלא ידלוף למתחרים השונים אשר עלולים להשתמש במידע זה לטובתם ולרעתנו. אבטחת מידע היא לא רק לעסקים עם מידע רגיש ביותר אלא גם לעסקים שיש להם מידע שאינו סודי והם רוצים לאבטח אותו בצורה הטובה ביותר. באמצעות פתרונות אבטחת מידע הם יכולים לעשות זאת בקלות רבה.

פתרונות אבטחת מידע

אילו פתרונות אבטחת מידע עומדים בפני העסק?

על מנת להגן על רשת המחשבים שלנו ועל המידע הזמין בו חשוב לאבטח אותו בצורה הטובה ביותר שאף גורם לא רשאי לא יוכל לחדור אליו ולעשות שימוש בחומרים בו לשבש אותם, יש צורך באבטחת המידע. אבטחת מידע בארגון נעשה באמצעות הפתרונות הבאים:

הצפנות ENCRYPT הצפנות הכוללות שני מפתחות והצפנת מידע סימטרית המותאמת לצרכי התקשורת החדשה או המתמשכת.

GDPR הטמעת תקנות הגנת הפרטיות שונות אשר מיועדות לארגונים ועסקים הפועלים באיחוד האירופאי, תקנות אלה שומרות על המידע הרגיש שיש במערכות המחשבים.

Comsign Authenticator – הזדהות ואימות גבוה ביותר המספק אבטחה מלאה למערכות הארגון, יישומים חשובים לארגון, גישה לרשת.

לא מוכנים להתפשר על אבטחת מידע בארגון שלכם? פנו אל המומחים של סייבר סייף בטלפון 077-5509948