077-5509948 יצירת קשר שאלון מבדק חדירה תחת מתקפת סייבר?

בעקבות התפתחות הטכנולוגיה שלא נחה לרגע, סיכוני סייבר נהפכו להיות נרחבים בימינו. מידי יום מתבצעות מתקפות סייבר כנגד כל הגופים, בין אם מדובר בגופים פרטיים או גופים ממשלתיים, רשתות תקשורת ציבוריות ופרטיות ואפילו גם תשתיות לאומיות.

משמעות של אירוע סייבר יכול להוביל לפגיעה בנכסי המידע, אמון בלקוחות וכן במוניטין של הארגון. ולא פחות חשוב, בתהליכים העסקיים של הארגון.

GDPR ואבטחת מידע

🛡 קריטריונים למתקפת סייבר

מתקפת סייבר יכולה להיות איום חיצוני המגיע מגורמים שאינם קשורים באופן ישיר לפעילות הארגון אולם קיים בהם עניין בפעילות הארגון. היא יכולה לאיום פנימי המגיע מתוך העסק כמו הפצת מידע רגיש של עובד מתוסכל המחזיק בגישה למידע רגיש של העסק. בנוסף, קיימים גם ממשקי ארגון כלפי חוץ בהם ספקי הארגון עובדים בתחום מערכות המידע והתקשוב.

🛡 קשיים בהתמודדות עם מתקפת סייבר

ארגון מתקשה לבצע מעקב ולבצע ניהול סיכוני סייבר בניהול המידע שנאסף מאירועי סייבר בעבר בשל מורכבות הנתונים, קושי בתחזוקה וניהול שוטף של סיכוני סייבר לא ניתוח מקורות הסיכון הנובעים מכל וקושי בביצוע בקרות מתאימות למוכנות הארגון לעמוד במידה ומתקיימת מתקפת סייבר כלפיה.

🛡 הפתרון: ניהול סיכוני סייבר בצורה נכונה

איננו יכולים לשלוט באיום משום שהוא תמיד מרחף מעלינו, לכן הפתרון הוא להתכונן ולהיערך אליו על מנת להקטין את הסיכון ולשמור על נכסי המידע החשובים והרגישים בארגון.

המפתח הוא תגובה מהיר לאירועי סייבר מתחילת האירוע ועד לסיומו במהירות במינימום פגיעה בארגון.

ניהול סיכוני סייבר מטרתו להתמודד במהירות נכונה עם האירוע, הכלתו וסיומו ותוך שמירה על המטרות העסקיות של הארגון על מנת שיוכל לחזרה במהרה לשגרתו, וכמובן, להסיק מסקנות ולהפיק לקחים.

השארת פרטים לניהול סיכוני סייבר »

🛡 תהליך התגובה לסיכוני סייבר

אנו ב Cybersafe מבצעים את תהליך התגובה בצורה עקיפה הכוללים:

  • הכנה – הכרות עם בעלי תפקידי המפתח ואת נכסי המידע של הארגון, הבנתם של תהליכי הארגון, מיפוי רשת IT של הארגון ובניית דרכי תקשורת ואסקלציה.
  • זיהוי והכלת האירוע – זיהוי מהיר והערכת הנזק של המתקפה במהירות, הכלת האירוע ובידודו וכן, תיעוד כלל האירוע ודיווחו באופן מסודר להנהלה בכירה.
  • עצירה והתאוששות וחזרה לשגרה – טיפול באירוע באמצעות כלי טיפול ייעודים לאירוע, שימוש בדאטה במודיעין ומחקר סייבר של האירועים הקודמים או אירועים דומים על מנת שיאפשר לנו לבצע טיפול באופן מהיר ויעיל לאירוע מתקפת סייבר.

בסיום, אנו נותנים הנחיות לצוות ה – IT והעברת המשך הטיפול לידיו בצורה מסודרת ומובנת באופן מלא על מנת שהארגון יוכלו להפיק לקחים, מסקנות ושיפור מערך האבטחה ואבטחת המידע בארגון.

⭐⭐⭐⭐⭐

🛡 ניהול סיכוני סייבר עם CyberSafe

מחפשים ניהול סיכוני סייבר בצורה מהירה, יעילה וחכמה? צרו עמנו קשר, חברת CyberSafe כאן בשבילכם עם צוות מומחים המתחייב לתת מענה מידי ובזמינות של 24/7 לכל אירוע סייבר שיוביל את האירוע במקצועיות תוך שמירה על הצרכים שלכם ושל הארגון.

צרו איתנו קשר בטלפון
077-5509948