077-5509948 יצירת קשר שאלון מבדק חדירה תחת מתקפת סייבר?

מומחה אבטחת מידע

בשנים האחרונות אנו נחשפים למידע עצום ורב הזורם אלינו באמצעות אמצעי המחשוב השונים, בין אם זה ממחשב הנייד שלנו, טאבלט, סמארטפון ועוד. בשניות אנו יכולים להיכנס לחשבון הבנק ולבדוק את היתרה, לבצע תשלומים, לשלם מיסים, להזמין מוצרים מחו"ל ואף לשלוח קבצים דרך המייל שלנו. לנו זה נראה פשוט וקל ואנו לא חושבים על מצב שבו האקר עלול להגיע למידע זה ולשבש אותו, עד שזה קורה לנו באופן פתאומי. שמדובר על מידע רגיש למאגרי מידע של ארגונים ועסקים שונים שכוללים סמכים סודיים, סיסמאות, מסמכים פיננסיים רגישים ועוד מידע רגיש וחסוי המצב שונה. חשיפת המידע לגורמים לא מורשים עלולה לגרום לנזק משמעותי לארגון ואף לנו.

מיהו מומחה אבטחת מידע?

מומחה אבטחת מידע הוא מי שאחראי על אבטחת המידע בארגונכם. מומחה האבטחה הוא אדם אשר עבר קורס לאבטחת מידע ויש בידו תעודת מומחה אבטחת מידע שהינו בעל ידע בתחום אבטחת מידע. הודות למומחה זה ניתן לאבטח בצורה הגבוהה ביותר את כל מערכות המידע הארגוניות מפני גורמים לא מורשים כמו האקרים או מתחרים.

מומחה אבטחת מידע

מה תפקידו של מומחה אבטחת מידע?

למומחה אבטחת מידע חלק בלתי נפרד מהארגון עצמו. הוא מאבטח את מערכות המידע ותוכנות הארגון, מונע מהאקרים לחדור אל מחשבי הארגון, מונע הצפה של דואר הזבל אשר עלול להפריע במהלך העבודה,  מונע אפשרות של הידבקות מחשבי הארגון בווירוסים ובאיומים שונים ועוד. מעבר לכך הוא מתקין את אבטחת המידע, מגדיר ומתחזק אמצעים בסיסיים של אבטחת מידע כמו תוכנות פיירוול ואנטי וירוס.

חשיבות מומחה אבטחת מידע

שירותי אבטחת מידע לעסקים הינו שירות חשוב בכל ארגון שבו מידע רגיש וסודי אשר זקוק לאבטחה.  בכל בעיה של וירוס, איום כמו סוס טרויאני ומקרים אחרים שצריך לנטרל הוא האדם הראשון שקוראים לו לטפל במערכות המחשבים, כלומר המומחה תמיד יהיה זמין במהלך כל שעת היום. לכן רוב מנהלי העבודה מצוידים באבטחת מידע באמצעות כלים טכנולוגים שונים אשר להם גישה מרחוק אל מחשבי הארגון.

לא מוכנים להתפשר על אבטחת מידע בארגון שלכם? פנו אל המומחים של סייבר סייף בטלפון 077-5509948

שירותים נוספים בתחום אבטחת מידע: