077-5509948 יצירת קשר שאלון מבדק חדירה תחת מתקפת סייבר?

בשנים האחרונות טכנולוגיות חדשות, סביבות עבודה עסקיות מקושרות או יריבים חזקים ונחושים מגבירים את חשיפת הארגון לסיכוני אבטחת מידע.

לא פעם קורה ואינכם מבינים בתחום אבטחת מידע וזה בסדר, בשביל כך קיים יועץ אבטחת מידע מקצועי שיידע לחשוב ביחד אתכם על פתרונות יעלים לפרצות אבטחת מידע.

ייעוץ אבטחת מידע לעסקים

🛡 ייעוץ בנושא אבטחת מידע לעסקים

אנו ב Cybersafe מספקים ייעוץ אבטחת מידע באופן מקיף. אנו מתחילים בבניית אסטרטגיה לאבטחת מידע בארגון הכוללים:

  • ביצוע סקר סיכונים או ניהול סיכונים בהיבטי אבטחת מידע פנים וחוץ אירגוניים

הנחיית החברה בזיהוי הסיכונים ביחד עם תעדוף נכון המציע ייעול והורדת רמת הסיכון הכוללים בחינת מערך של ניהול אבטחת מידע ומימוש של אמצעי אבטחה של הארגון.

  • סיווג מידע ארגוני, מיפוי מידע רגיש

חומרים ומידע מסווג הם נכס יקר מפז בנכסי החברה וכאשר ייגנבו, יודלפו או יעשו בו שימוש לרעה או שימוש לא אחראי עלולים להוות נזק משמעותי ביותר לארגון. בשל כך, יש למפות ולהחליט מהם נכסי מידע, מי בעלי הגישה ומי מארגן ושומר אותם וכיצד ניתן להגם עליהם ולצמצם את הסיכון בהדלפתם או בגניבתם.

השארת פרטים לשירותי ייעוץ אבטחת מידע »

  • כתיבת מדיניות ונהלי אבטחת מידע

מדיניות ונהלי אבטחת מידע הם קריטיים בכל חברה. כל חברה מחויבת לגבש ולהתאים את נהלי אבטחת המידע בהתאם לתקן הבינלאומי על מנת להוביל את הארגון לקבלת הסמכה לתקן.

  • קידום אבטחת מידע לעובדי החברה, מקור ידע לנושאי אבטחת מידע ארגוניים

העלאת מודעות עובדים באמצעות הדרכות. העברות אפקטיביות בנושא אבטחת המידע בקרב עובדי הארגון תוך כדי הקפדה על בחינה מעמיקה של השירותים והצרכים שלכם בשביל יצירת סביבה בעלת מודעות בכל המחלקות בחברה. נושאים לדוגמא שיכולים להיכלל: כיצד לזהות סיכונים באבטחת מידע, דרכי התנהגות והתייעלות נכונה, דיווח על אירועים חריגים.

  • הטמעת מערכות אבטחת מידע

כל חברה או עסק חייב להטמיע מערכות הגנה מקיפות לטובת אבטחת המידע של החברה וייקשו על כל גורם זר המאיים להגיע למידע הרגיש וימנעו זליגת מידע מפנים החברה החוצה.

המטרה של תשתית אבטחת מידע היא לתת מענה הגנתי מקיף ומלא לכל הצרכים והדרישות של החברה ההולמים את מרחב העבודה בו הוא עובד. כמו כן, פתרונות אבטחה מקצה לקצה כולל אבטחת רשתות, הצפנת מידע, הגנה על שרתים, בסיסי נתונים ועוד.

כמו כן, גם טיפול בפערי אבטחת מידע, הקשחת מערכות מידע ומסמכי מדיניות, תקשורת מול גורמי ה IT לטיפול לטובת סגירת פערים, אבטחת מידע בענן, צוות תגובה לאירועי סייבר.

בסופו של דבר אנו מבצעים בנייה וביצוע תוכנית עבודה למערך אבטחת המידע לעסקים. אנו עובדים עם מומחים בתחום עם ניסיון מקצועי שיודעים לבצע ייעוץ אבטחת מידע ולהתאים את מערך אבטחת המידע לפי דרישות וצרכי העסק.

⭐⭐⭐⭐⭐

🛡 שירותי ייעוץ אבטחת מידע עם CyberSafe

מחפשים ייעוץ אבטחת מידע בארגון שלכם בצורה יעילה וחכמה? צרו עמנו קשר, חברת Cybersafe כאן בשבילכם עם צוות מומחים בייעוץ אבטחת מידע שייעצו עבורכם את האבטחה המתאימה ביותר עבור הצרכים של הארגון.

צרו איתנו קשר בטלפון 077-5509948

 

.

הדבר הראשון אותו יש לעשות על מנת להבין מהו שירות אבטחת מידע הוא להכיר אותו.

במאמר זה נגולל בפני הקוראים לגבי נושא זה ונסביר מדוע חיוני שכל חברה בינונית עד גדולה תשכור את שירותיו של מומחה בתחום  ייעוץ אבטחת מידע.

 

מדוע זקוקים לאבטחת מידע?

מערכת המידע של הארגון עומדת מדי יום ומדי שעה בפני סיכונים שונים המאיימים על שלמותה ובטיחות כל אשר בה. ההגנה על המערכת וכל הקשור אליה מפני כל סיכון אפשרי נקראית: אבטחת מידע. המצאת האינטרנט והתפתחות יכולות התקשורת הביאו עימן גישה בלתי חוקית, וירוסים ומיני תוכנות זדוניות. נכון לשנים האחרונות ייעוץ אבטחת מידע חיוני לכל ארגון וזאת על מנת להתאים לארגון את אותה האסטרטגיה וכלי ההגנה הנדרשים לה.

ייעוץ אבטחת מידע

על מה יושם דגש?

ייעוץ אבטחת מידע תמיד תכלול היכרות עם מערכות הארגון וניהול סיכונים נכון ובהתאם תתקבל החלטה לגבי ההגנה המתאימה לארגון. הנקודות החשובות עליהן יושם דגש הן :

  • חיסיון מידע – המידע של הארגון יהיה נגיש אך ורק לאנשים עם הרשאה מתאימה וכך תהיה בקרה.
  • זמינות – המטרה היא שהמערכת וכל המידע שבה תמיד יהיו זמינים לשימוש ולא יהיה מצב בו הגישה לדברים תיחסם משום האקרים או תוכנות זדוניות.
  • שלמות – דבר נוסף וחשוב עליו מאבטח המידע ישים דגש הוא שלימות המידע. המידע המשוייך לארגון תמיד ישאר כפי שהוגדר מלכתחילה ולא יעבור שום שינוי על ידי גורם חיצוני, כמו למשל האקרים או תוכנות כופר.

נכון להיום ניתן להתייחס אל אבטחת מידע מרמת האפליקציה ועד לרמת התשתית עליה מופעלות האפליקציות. חשוב לבחור חברה מקצועית ומנוסה לצורך שירותי אבטחת מידע לעסקים.

 

חשוב לדעת מהי מידיניות האבטחה של הארגון

חשוב להבין שמדיניות האבטחה של הארגון תמיד תהיה הבסיס לכל פעילות אבטחה המתרחשת בו. אבטחת מידע תמיד תהיה תהליך ולא פעולה אחת חד פעמית. בכדי ליצור תהליך יעיל המותאם לארגון חשוב להשתמש בשירותי ייעוץ אבטחת מידע ולהימנע מ- "הבטחת מעידה" (סלנג ובדיחה נפוצה בקרב יועצי אבטחת מידע). עיקר הדגש בעת הייעוץ יהיה איתור של חולשות האבטחה בארגון, איתור חלקים שונים אשר אינם רלוונטיים יותר במערכת והתאמת מדיניות אבטחת מידע שתגן על כל המערכות וקבצי המידע הרלוונטיים של החברה.

ייעוץ אבטחת מידע יכלול בדרך כלל ביצוע סקר סיכונים הכולל מיפוי של התהליכים הארגוניים, ניתוח מערכת הארגון וניתוח אבטחה של הארגון. בהתאם לכל אלו היועץ ימליץ על בניית רשת מאובטחת המותאמת לסוג האיומים השונים על הארגון, המלצות להקשחת השרתים ורכיבי התקשורת בארגון (באם הארגון עדיין לא עבר למחשוב ענן), התקנה של תוכנות אנטי וירוס לשרתים, המלצה לעדכוני תוכנה לכל מערכות ההפעלה, הדפדפנים, שרתי הדואר, הצפנת התעבורה של הדואר האלקטרוני ושימוש במנגנוני אבטחה שונים במנגנון הדלת האחורית של מערך התוכנה.

לא מוכנים להתפשר על אבטחת מידע בארגון שלכם? פנו אל המומחים של סייבר סייף בטלפון 02-6730999