077-5509948 יצירת קשר שאלון מבדק חדירה תחת מתקפת סייבר?

בשנים האחרונות טכנולוגיות חדשות, סביבות עבודה עסקיות מקושרות או יריבים חזקים ונחושים מגבירים את חשיפת הארגון לסיכוני אבטחת מידע.

לא פעם קורה ואינכם מבינים בתחום אבטחת מידע וזה בסדר, בשביל כך קיים יועץ אבטחת מידע מקצועי שיידע לחשוב ביחד אתכם על פתרונות יעלים לפרצות אבטחת מידע.

ייעוץ אבטחת מידע לעסקים

🛡 ייעוץ בנושא אבטחת מידע לעסקים

אנו ב Cybersafe מספקים ייעוץ אבטחת מידע באופן מקיף. אנו מתחילים בבניית אסטרטגיה לאבטחת מידע בארגון הכוללים:

  • ביצוע סקר סיכונים או ניהול סיכונים בהיבטי אבטחת מידע פנים וחוץ אירגוניים

הנחיית החברה בזיהוי הסיכונים ביחד עם תעדוף נכון המציע ייעול והורדת רמת הסיכון הכוללים בחינת מערך של ניהול אבטחת מידע ומימוש של אמצעי אבטחה של הארגון.

  • סיווג מידע ארגוני, מיפוי מידע רגיש

חומרים ומידע מסווג הם נכס יקר מפז בנכסי החברה וכאשר ייגנבו, יודלפו או יעשו בו שימוש לרעה או שימוש לא אחראי עלולים להוות נזק משמעותי ביותר לארגון. בשל כך, יש למפות ולהחליט מהם נכסי מידע, מי בעלי הגישה ומי מארגן ושומר אותם וכיצד ניתן להגם עליהם ולצמצם את הסיכון בהדלפתם או בגניבתם.

השארת פרטים לשירותי ייעוץ אבטחת מידע »

  • כתיבת מדיניות ונהלי אבטחת מידע

מדיניות ונהלי אבטחת מידע הם קריטיים בכל חברה. כל חברה מחויבת לגבש ולהתאים את נהלי אבטחת המידע בהתאם לתקן הבינלאומי על מנת להוביל את הארגון לקבלת הסמכה לתקן.

  • קידום אבטחת מידע לעובדי החברה, מקור ידע לנושאי אבטחת מידע ארגוניים

העלאת מודעות עובדים באמצעות הדרכות. העברות אפקטיביות בנושא אבטחת המידע בקרב עובדי הארגון תוך כדי הקפדה על בחינה מעמיקה של השירותים והצרכים שלכם בשביל יצירת סביבה בעלת מודעות בכל המחלקות בחברה. נושאים לדוגמא שיכולים להיכלל: כיצד לזהות סיכונים באבטחת מידע, דרכי התנהגות והתייעלות נכונה, דיווח על אירועים חריגים.

  • הטמעת מערכות אבטחת מידע

כל חברה או עסק חייב להטמיע מערכות הגנה מקיפות לטובת אבטחת המידע של החברה וייקשו על כל גורם זר המאיים להגיע למידע הרגיש וימנעו זליגת מידע מפנים החברה החוצה.

המטרה של תשתית אבטחת מידע היא לתת מענה הגנתי מקיף ומלא לכל הצרכים והדרישות של החברה ההולמים את מרחב העבודה בו הוא עובד. כמו כן, פתרונות אבטחה מקצה לקצה כולל אבטחת רשתות, הצפנת מידע, הגנה על שרתים, בסיסי נתונים ועוד.

כמו כן, גם טיפול בפערי אבטחת מידע, הקשחת מערכות מידע ומסמכי מדיניות, תקשורת מול גורמי ה IT לטיפול לטובת סגירת פערים, אבטחת מידע בענן, צוות תגובה לאירועי סייבר.

בסופו של דבר אנו מבצעים בנייה וביצוע תוכנית עבודה למערך אבטחת המידע לעסקים. אנו עובדים עם מומחים בתחום עם ניסיון מקצועי שיודעים לבצע ייעוץ אבטחת מידע ולהתאים את מערך אבטחת המידע לפי דרישות וצרכי העסק.

⭐⭐⭐⭐⭐

🛡 שירותי ייעוץ אבטחת מידע עם CyberSafe

מחפשים ייעוץ אבטחת מידע בארגון שלכם בצורה יעילה וחכמה? צרו עמנו קשר, חברת Cybersafe כאן בשבילכם עם צוות מומחים בייעוץ אבטחת מידע שייעצו עבורכם את האבטחה המתאימה ביותר עבור הצרכים של הארגון.

צרו איתנו קשר בטלפון 077-5509948

 

.