077-5509948 יצירת קשר שאלון מבדק חדירה תחת מתקפת סייבר?

היתרון הכלכלי של מערכת SOC

ישראל נחשבת לאחת המובילות העולמיות בתעשיית אבטחת הסייבר. לתחום אבטחת הסייבר בישראל ישנו יתרון בולט בכך שיש לה אג'נדה ממוקדת על מנת לייצר פתרונות טכנולוגיים בתעשיית אבטחת המידע והסייבר.

חשיבות מערכת Security Operation Center

מערכת SOC הינה מערכת אבטחת מידע המאפשרת גילוי, זיהוי ותגובה מהירה לאירועי אבטחת מידע ואירועי סייבר בזמן אמת בעזרת מעקב וניתוח באופן רציף אחר הפעילויות תוך הקפדה על זמן תגובה מהיר על מנת לצמצם את ההיקף והעוצמה של נזיקי אירועי הסייבר. בנוסף, כדאי מאוד להישאר מעודכנים לגבי מתקפות שונות ברחבי האינטרנט לגבי התרחישים השונים שעשויים להיות לגבי תקיפה עבור הארגון. ראשית, כדי להישאר רלוונטיים ושנית, ביצוע סיעור מוחות בארגון לשם הגנה יעילה ומיטבית ביותר לאבטחת המידע. 

על היתרון הכלכלי של מערכת SOC

אבטחת מידע וסייבר, שירותי soc אינם מהווים תחליף לשגרת הגנה באבטחת מידע. כאשר אבטחת מידע מבוססת על נהלי אבטחת מידע וביצוע של סקר אבטחת מידע המסייע באיתור, מניעה וניתוח תגובה לאירועי הסייבר השונים. כך שניתן לאסוף מידע בצורה רציפה והצלבתה תוך ניתוח המאפשרת לפקח על דפוסי הפעולה של הארגון עצמו. בנוסף, לא ניתן להתעלם מהחשיבות ומהיתרונות וגם לעצור את ההתפתחות של רשתות התקשורת השונים, העברת מידע במהירות ושינוי במודל הסיכונים שהופך להיות דינאמי ומורכב יותר. הוא מחייב קיום של מנגנון מניעה הן אינטגרטיבי והן אפקטיבי בכדי לתת מענה לאיומים השונים הידועים והעתידיים אשר ישפיעו על המידע הארגוני. לכן, השקעה של הארגון בתחום אבטחת המידע תבטיח לה פעילות עסקית רצפיה, בטוחה ותצור עבורו יתרון כלכלי, תפעולי, ניהולי ומסחרי. מכאן, מניעה וטיפול נכון של אירועי סייבר חוסכת הן מבחינת כלכלית ומונעת נזק כלכלי עצום לארגון. 

שירותי מערכת SOC עם Cybersafe

SOC הינו פתרון אבטחה אידיאלי המשלב תהליכים שונים של מערכות הטכנולוגיה מתקדמות שמאתרות את האירועים החשודים במערכות תוך זיהוי של פרצות אבטחה ותגובה בזמן אמת. אנו בחברת Cybersafe מומחים בתחום אבטחת מידע לעסקים ונותנים פתרונות ייחודיים במערכת SOC האוספת את הנתונים ממקורות שונים כמו למשל שרתים ומבצעת את תיאום הנתונים מאין זליגת מידע, המאפשר פיקוח וזיהוי של דפוסי פעולה במערכות הארגון. צוות SOC שלנו מקצועי ומנוסה בתחום, מקפיד על שמירת לוחות זמנים ועל סטנדרטים בינלאומיים גבוהים לצורך תפעול, זיהוי, ניתוב וזמן תגובה מהיר לאבטחת מידע של הארגון והגנה באירועי סייבר לארגון. בנוסף, אנו מתמחים במתן פתרונות שונים לאבטחת מידע וסייבר, ניהול תשתיות תוכנה, אחסון גיבוי ובהמשכיות עסקים.

מחפשים שירותי SOC יעיל וחכם ? התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 077-5509948 , אנו חברת Cybersafe כאן בשבילכם עם צוות מומחים בתחום SOC שיבצעו עבורכם אבטחת מידע בצורה יעילה וחכמה המתאימה ביותר לצרכי הארגון.