077-5509948 יצירת קשר שאלון מבדק חדירה תחת מתקפת סייבר?

בדיקות חדירות לרשת תקשורת אלחוטית Wireless Networks

חוששים ממתקפת סייבר מתוזמנת על מערכות המחשוב בחברה או בארגון? רוצים לשפר ולחזק את מעטפת אבטחת המידע העומדת לרשותכם? זה הזמן לדעת הכול על בדיקות חדירות לרשת תקשורת אלחוטית.

מבדקי חדירה (PEN TEST) הינה בדיקה נפוצה ושגרתית אותה מיישמים בתי עסק, חברות וארגונים בכדי למצוא נקודות תורפה אותן התוקפים יכולים לנצל במערכות המחשוב, הרשתות הארגוניות ויישומי האינטרנט השונים המצויים בשימוש על ידי עובדי החברה, הארגון או בית העסק. בדיקה זו נועדה לסכל מתקפות סייבר מתוכננות או מזדמנות על מערכות המחשוב של הארגון והיא משלבת בתוכה גם בדיקה מקיפה בכל הנוגע ליכולות מערך אבטחת המידע במערכות המחשוב העומדות לרשות הארגון, בית העסק או החברה.

מהן בדיקות חדירות לרשת תקשורת אלחוטית?

בדיקות חדירות לרשת תקשורת אלחוטית (Wireless networks), הן חלק בלתי נפרד מהליך אבטחת רשתות שמטרתו להגן על כל המידע העסקי המועבר באמצעות רשת האינטרנט. בדיקות אלו חיוניות ואף הכרחיות לכל בית עסק, חברה או ארגון בו נעשה שימוש ברשתות תקשורת אלחוטית המהוות ברוב המקרים את האזור הפגיע והמועד ביותר לפריצת ומתקפת סייבר.

חשוב לציין שהיקף האיומים והסכנות ברשתות התקשורת בהן אתם עושים שימוש, הולך וגדל מרגע לרגע, כאשר כל רשת תקשורת אשר אינה נבדקת ביסודיות ו/או אינה מתוחזקת כראוי לאורך זמן, עלולה להוות נקודת פריצה מיידית למתקפת האקרים. מכיוון שרשת התקשורת האלחוטית מהווה את המקור הראשון אליו ייפנו האקרים המעוניינים לפגוע במערכות המחשוב בארגון, קיימת חשיבות רבה לקיומן של בדיקות חדירות לרשת תקשורת אלחוטית במסגרת פעולות אבטחה לכלל רשתות התקשורת בהן אתם עושים שימוש.

במסגרת מבדקי חדירה היקפיים נבדקים כלל רשתות התקשורת בבית העסק, החברה או הארגון, לרבות, רשתות תקשורת אלחוטיות, אפליקציות WEB, אפליקציות MOBILE, מכשירי IOT, אבטחת ענן ועוד.

תחומים נוספים לרשת תקשורת אלחוטית:

הליך הבדיקה – מה חשוב לדעת?

בדיקות חדירות מיושמות תוך הפעלת כלים ואמצעים שונים היודעים לדמות מצבי תקיפה על מערכות המחשוב ורשתות התקשורת בארגון, בבית העסק או החברה. בדיקות אלו, יודעות לאתר את האזורים הפגיעים והחלשים במערכת, לעקוב אחר עדכוני האבטחה במערכת, לאתר הרשאות גישה חלשות וכדומה. הדמיית תקיפה על מערכות המחשוב בארגון, במסגרת בדיקות חדירות לרשת תקשורת אלחוטית ויתר רשתות התקשורת בארגון, מאפשר למעשה לזהות באופן המדויק ביותר את נקודות החולשה והאזורים הפגיעים במערך אבטחת המידע, ובכך, לשפר באופן מיידי וממוקד את מערך האבטחה האנושי והטכנולוגי כאחד.

אנחנו בחברת CYBER SAFE, עוסקים ומתמחים במתן פתרונות אבטחת מידע לכל סוגי העסקים, הארגונים והחברות, ובין יתר הפתרונות המוצעים על ידינו תוכלו למצוא מגוון רחב של בדיקות חדירות המאפשרות בחינה מדוקדקת של מערך אבטחת המידע במחשבי הארגון.

למידע מורחב בנושא אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר 077-5509948