077-5509948 יצירת קשר שאלון מבדק חדירה תחת מתקפת סייבר?

בדיקות חדירות לאפליקציות מובייל

הטלפון החכם הוא ללא ספק המצאת המאה הנוכחית (עד כה לפחות) והוא מאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו לנהל את כל צרכי העבודה הנדרשת באמצעותו.

יחד עם זאת, לצד כל היתרונות הנלווים לאופן השימוש בטלפון החכם, קיימת חשיבות רבה להיכרות עם כל הסיכונים הקשורים לתחום אבטחת המידע במכשירים ניידים, ובעיקר הסיכונים אליהם חשופים המכשירים הניידים המשמשים לצרכי ניהול העבודה השוטפת בארגונים, חברות ועסקים.

אבטחת מידע במכשירים ניידים – כיצד?

אבטחת מידע למכשירים ניידים מיושמת בין היתר באמצעות אפליקציה המותקנת על גבי המכשיר ובאמצעותה ניתן לנקז את כל המידע המועבר דרך המכשיר ואף לאבטחו בצורה היעילה והבטוחה ביותר. אפליקציה זו יודעת לסווג את המידע העסקי המצוי במכשיר ולהצפינו, ובתוך כך, להגן על המידע מפני זליגתו לגורמים לא מורשים. כמו כן, האפליקציה יודעת לזהות ניסיונות פריצה בזמן אמת למכשיר ואף למידע המוצפן ובכך לנטרל את המכשיר ולחסום את ניסיון הפריצה.

בדירוק חדירות לאפליקציות מובייל

מהן בדיקות חדירות לאפליקציות מובייל?

לצד השימוש באפליקציית אבטחת מידע למכשירים ניידים, קיים הכרח בביצוען של בדיקות חדירות לאפליקציות מובייל שונות המצויות על גבי המכשירים הניידים של עובדי הארגון, החברה או בית העסק. בדיקות אלו מתקיימות ברוב המקרים במסגרת שירותי אבטחת רשתות תקשורת ומטרתן לזהות אזורים פגיעים וחלשים בכל אחת מהאפליקציות המותקנות על גבי המכשירים הניידים אותם תהיו מעוניינים לאבטח. חשוב לציין בדיקות חדירות לאפליקציות מובייל, מיושמות גם על גבי טלפונים חכמים וגם על גבי טאבלטים ומחשבים ניידים והן נועדו לאיתור פרצות אבטחה באפליקציות השונות המותקנות במכשירים הניידים בהם אתם עושים שימוש.

בדיקת חדירות לאפליקציות מובייל – כיצד?

בדיקות חדירות לאפליקציות מובייל, בדומה לבדיקות חדירות לרשתות תקשורת כאלו ואחרות, מיושמות באמצעות הפעלת כלים המסוגלים לדמות מצבי תקיפה בזמן אמת על המכשירים הניידים בכלל ועל האפליקציות השונות המותקנות במכשירים בפרט. הדמיית התקיפה באמצעות כלים כאלו ואחרים, מאפשרת זיהוי מדויק של האזורים הפגיעים במכשיר ובאפליקציות השונות. במידת הצורך, תדרשו להסיר את האפליקציות המהוות גורם סיכון ממשי לקיומן של מתקפות סייבר על המכשיר ו/או לשפר את אבטחת המידע במכשיר.

תחומים נוספים לאפליקציות מובייל:

למי מיועדות הבדיקות?

בדיקות חדירות לאפליקציות מובייל מיועדות לכלל העסקים, החברות והארגונים בהם נעשה שימוש במכשירים ניידים לצרכי ביצועה של העבודה השוטפת. כמו כן, הבדיקות מיועדות למפתחי אפליקציות המעוניינים לשדרג, לשפר ו/או לעדכן את האפליקציה במסגרת זיהוי נקודות חולשה בה העלולות להוות פרצות אבטחה.

אנחנו בחברת CYBER SAFE, מתמחים במתן פתרונות שירות בתחום אבטחת מידע, רשתות תקשורת וקיומן של בדיקות חדירות לכל סוגי מערכות המחשוב ורשתות התקשורת, לרבות, בדיקות חדירות לאפליקציות מובייל, בדיקות חדירות לרשת תקשורת אלחוטית, בדיקות חדירות לאפליקציות ווב וכדומה.

למידע נוסף על פתרונות האבטחה המוצעים בחברתנו, אתם מוזמנים ליצור איתנו 077-5509948