077-5509948 יצירת קשר שאלון מבדק חדירה תחת מתקפת סייבר?

הגנה על מכשירים ניידים הפכה לאחד הדברים החשובים ביותר בעת אבטחת המידע בארגון, במיוחד שרוב המידע מתקבל דרכו. כחלק מנהלי העבודה של הטלפונים החכמים ישנם לא מעט סיכונים כמו: אובדן המכשיר, פריצה למכשיר למידע חשוב, צורך בגישה לאפליקציות ארגוניות, וירוסים, קוד עוין ועוד. באמצעות אבטחת מידע למכשירים ניידים ניתן למנוע זאת בקלות רבה.

אבטחת מידע לעסקים למכשירים ניידים

חשיבות אבטחת מידע למכשירים ניידים

אחד הדברים החשובים ביותר בעת שימוש במכשיר הנייד זה אבטחתו מפני פורצים ואנשים לא מורשים. מאחר שמדובר על מקור מידע מהימן שאנו משתמשים בו ברוב שעות היום ומקבלים אליו מידע חשוב ורגיש חשוב לאבטח אותו בצורה הטובה ביותר, על מנת שלא יזלוג מידע ממנו למתחרים ולאנשים שאינם מורשים. אם אתם עובדים בארגון בו ישנו מידע רגיש, סודי, אישי או אפילו מידע רגיל חשוב שתהיה לכם אבטחה במכשיר הנייד שלכם שתגן גם עליכם וגם על המידע שיש לכם במכשיר הנייד, על מנת שאם יאבד או יגיע לידיים הלא נכונות לא יהווה מקור מידע לאנשים ולא יעשה לכם נזק לחברה.

באילו אמצעים ניתן לאבטח מידע במכשירים ניידים?

באמצעות אפליקציה המותקנת על מכשיר הנייד ניתן לנקז את המידע מהטלפון הנייד ואף לאבטח אותו בצורה היעילה והבטוחה ביותר. האפליקציה עוזרת להפריד בין המידע האישי לבין המידע העסקי שמכיל הטלפון הנייד ובכך היא מצפינה את המידע העסקי אשר שמור בטלפון הנייד. כך שאם עובד מעוניין לבצע שימוש באפליקציית אבטחת מידע למכשירים ניידים הוא מוגן ובטוח מפני גורמים לא מורשים. וכך המידע הרגיש אשר נמצא בדואר האלקטרוני הארגונים, בספרית מידע ברשת, תוכנות עסקיות ועוד מאובטחים ובטוחים לשימוש ללא כל חשש.

 

השארת פרטים לשירותי אבטחת מידע למכשירים ניידים »

⭐⭐⭐⭐⭐

מה היתרונות של אבטחת מידע למכשירים ניידים?

באמצעות אבטחת מידע למכשירים ניידים ניתן ליהנות מהיתרונות הבאים:

  • הפרדת המידע העסקי מהמידע הפרטי של בעל העסק – האפליקציה מאפשרת להפריד את המידע העסקי מהמידע הפרטי ואף להגן עליו מפני אנשים לא מורשים.
  • גישה נוחה – אם אבטחת מידע למכשיר הנייד ניתן לגשת בצורה נוחה מכל מקום שבו אתם נמצאים.
  • מהירות – עם אבטחת מידע ניתן לגשת במהירות מכל מכשיר נייד בין אם זה סמארטפון, טאבלט או אפילו לפטופ, מכשיר שלכל אחד מאיתנו יש.
  • זיהוי ניסיונות פריצה – האפליקציה יכולה לזהות ניסיות פריצה שונים למכשיר הטלפון ואף למידע המוצפן ואף למנוע אותו.
  • גישה מרחוק – עם אבחת מידע למכשיר הנייד ניתן למנוע גישה למידע מרחוק במצבים שבו המכשיר נגנב או נאבד.
  • בקרת שימוש – בקרת שימוש עוזרת לנו לקבל מידע על השימוש במכשיר, מי השתמש בו, כמה ומתי, וכן באילו חומרים נעזר הגולש בעת גלישתו מהמכשיר.

לאבטחת מידע למכשירים ניידים ברמה הגבוהה ביותר, התקשרו עוד היום ואבטחו את העסק שלכם מפני האקרים ופריצות 077-5509948