077-5509948 יצירת קשר שאלון מבדק חדירה תחת מתקפת סייבר?

SOC אבטחת מידע

Security Operations Center הינו פתרון אבטחה המשלב תהליכים שונים של מערכות טכנולוגיה שמאתרות אירועים חשודים במערכות, תוך זיהוי פרצות אבטחה ותגובה בזמן אמת. המערכת פועלת בצורה שבה היא אוספת נתונים ממקורות שונים כמו שרתים ותעבורות רשת ומבצעת תיאום נתונים כמו זליגת מידע או הצפנת מידע באופן שאיננו לגיטימי. כך מתאפשר פיקוח וזיהוי של דפוסי פעולה במערכות הארגון ושל משתמשיה.

הטמעה ובקרת אירועי הסייבר באמצעות שירותי SOC

שירותי SOC אינם מהווים תחליף לשגרת הגנה המבוססת על נהלי אבטחת מידע וביצוע סקר אבטחת מידע והם מסייעים באיתור, מניעה, ניתוח ותגובה לאירועי אבטחת מידע באמצעות איסוף המידע הרציף והצלבתו, תוך ניתוח מעמיק המאפשר לבצע פיקוח על דפוסי פעולה של הארגון והמשתמשים.

SOC אבטחת מידע מגיב תגובה בזמן אמת לאירועים של אבטחת סייבר, באמצעות שילוב של פתרונות טכנולוגיים, וכן עוקב אחר הפעילות ברשת, בשרתים, בנקודות קצה, בבסיסי נתונים, ביישומים ובאפליקציות ומנתח אותן.

בשלב הראשון של שירותי SOC מטמיעים את המערכת ומגדירים יעדים ואת האסטרטגיה על מנת להגן על מערכות המידע של הארון. לאחר מכן, בהתאם לדרישות מבצעים הגדרות של אותן מערכות הניטור לזיהוי פעילות חשודה ברשתות. בשלב האחרון, יש לבצע השגחה של 24/7 על הפעולות תוך ביצוע שיפורים ועדכונים באופן רציף, על מנת לבצע אופטימיזציה מיטבית של המערכת, כך  שתבטיח כיסוי מרבי ותימנע מהתראות שגויות. 

שירותי SOC

השארת פרטים לשירותי SOC »

חשיבותה של מערכת SOC

מערכת SOC אבטחת מידע מאפשרת שיפור של גילוי אירועי אבטחת מידע בעזרת מעקב וניתוח באופן רציף אחר הפעילות, שכן, זמן התגובה הוא קריטי והמרכיב החשוב ביותר על מנת לצמצם את נזקי אירועי הסייבר, הן מבחינת היקפם והן מבחינת עוצמתם.

בנוסף, יש להישאר מעודכנים לגבי מתקפות השונות ברחבי האינטרנט ולגבי תרחישי תקיפה עבור הארגון, על מנת להישאר רלוונטיים, וכן לבצע סיעור מוחות על מנת להגן באופן היעיל ביותר על אבטחת המידע.

⭐⭐⭐⭐⭐

שירותי SOC עם CyberSafe

מחפשים שירותי SOC בצורה יעילה וחכמה? צרו עמנו קשר, חברת סייבר סייף כאן בשבילכם עם צוות מומחים בתחום SOC שיבצעו עבורכם את אבטחת המידע המתאימה ביותר עבור הצרכים של הארגון. צרו איתו קשר בטלפון 077-5509948

מידע מקצועי נוסף על שירותי SOC

אבטחת מידע לעסקים תחת מתקפות סייבר

פישינג

פישינג (phishing באנגלית, fishing – דיג, password – סיסמא) הוא סוג של הונאה באינטרנט, שמטרתה להשיג נתוני זיהוי משתמשים הכוללים גניבת סיסמאות, מספרי כרטיסי אשראי,

קרא עוד »
מחשוב ענן לעסקים

תהליך העבודה בצוות ה soc

אנו חיים בעידן בו מתקיימות תקנות רגולציה שונות, כאשר אותן תקנות רגולציה נכנסות לתוקף, ארגונים קטנים וגדולים מתיימרים להגן על המידע והנכסים הנמצאים תחת חסותם

קרא עוד »

היתרון הכלכלי של מערכת SOC

ישראל נחשבת לאחת המובילות העולמיות בתעשיית אבטחת הסייבר. לתחום אבטחת הסייבר בישראל ישנו יתרון בולט בכך שיש לה אג'נדה ממוקדת על מנת לייצר פתרונות טכנולוגיים

קרא עוד »