077-5509948 יצירת קשר שאלון מבדק חדירה תחת מתקפת סייבר?

שירותי אבטחת מידע למוסדות ממשלתיים

תחום אבטחת המידע למוסדות ממשלתיים, הינו תחום שירות מקצועי המיועד למטרות ניטור ונטרול של כל סוגי איומי הסייבר אליהם חשופים מערכות המחשוב בהן נעשה שימוש על ידי מוסד ממשלתי כזה או אחר.

באופן טבעי, המוסדות הממשלתיים השונים חשופים למתקפות סייבר רבות המיושמות על ידי האקרים מסביב לעולם. אלו מעוניינים לפגוע במערכות הממשל של מדינת ישראל, ולפיכך, אבטחת מידע למוסדות ממשלתיים, חייבת להיעשות על ידי חברות מובילות בתחום.

שירותי אבטחת מידע למוסדות ממשלתיים

פתרונות אבטחת מידע למוסדות ממשלתיים

אנחנו בחברת CYBERSAFE, עוסקים ומתמחים בהליכי תכנון והקמה של מערכי הגנה היקפיים בתחום אבטחת המידע, כאשר פתרונות השירות המוצעים על ידינו, מאפשרים לכל מוסד ממשלתי ליהנות ממגוון רחב של שירותים מקצועיים בתחום אבטחת המידע, וביניהם:

  • שירותי SOC – שירת זה מיועד למטרות הטמעה של מערכות טכנולוגיה מסוג SECURITY OPERATION CENTER היודעות לאתר אירועים חשודים במערכות המחשוב בזמן אמת. שירותי ה-SOC המוצעים על ידינו נועדו לצרכי פיקוח וזיהוי של דפוסי הפעולה במערכות הארגון ובכך הם מנטרים ומנטרלים כל איום סייבר כזה או אחר.
  • שירותי CISO – שירות זה מיועד למטרות השמה של מנהל אבטחת מידע (CISO) באמצעותנו. שירות זה מיועד לצרכי ניהול סכנות סייבר בארגון הן בהיבט המנהלי והן בהיבט הטכני, וכל זאת תוך הגנה מקיפה של מערכות ההפעלה, רשת התקשרות, המערכות והיישומים השונים המצויים בשימוש על ידי הארגון. 

בנוסף, אנו מתמחים בביצוע בדיקות חדירות המיועדות לצרכי איתור וניטור אירועי אבטחה ואיומי סייבר ובמתן שירותי ייעוץ בתחום אבטחת המידע.

מומחי אבטחת מידע למוסדות ממשלתיים

אנחנו בחברת CYBERSAFE, מספקים מגוון רחב של שירותים מקצועיים בתחום אבטחת המידע למגוון רחב של ארגונים ומוסדות ממשלתיים וביניהם: מוסדות חינוך, משרדים ממשלתיים, מועצות ורשויות מקומיות ועוד. פתרונות השירות המוצעים על ידינו מותאמים לצרכי האבטחה הנחוצים לכם בהתאם לסוג והיקף מערכות המחשוב העומדות לרשותכם, וכל זאת באמצעות שירותי מיקור חוץ המותאמים עבורכם באופן פרטני.

השארו פרטים »

⭐⭐⭐⭐⭐

שירותי אבטחת מידע עם CyberSafe

חברתנו מתמחה במתן מענה פתרונות ושירותים למוסדות ממשלתיים. צרו עמנו קשר, חברת Cybersafe כאן בשבילכם עם צוות מומחים מקצועי. צרו איתנו קשר בטלפון 077-5509948