077-5509948 יצירת קשר שאלון מבדק חדירה תחת מתקפת סייבר?

שירותי אבטחת מידע למוסדות ועמותות

מוסדות ועמותות מכל סוג ובכל סדר גודל, נדרשים לפעילות היקפית בתחום אבטחת המידע, וזאת על מנת להבטיח לעצמם את ההגנה הטובה ביותר על כל נתוני המידע (DATA BASE) המצויים במערכות המחשוב העומדות לרשותכם.

החשיבות הרבה של תחום אבטחת המידע למוסדות ועמותות, נובעת על רקע המספר ההולך וגדל של איומי הסייבר אליהם חשופים כל סוגי המוסדות והעמותות ועל הצורך להגן בצורה הטובה ביותר על מערכות המחשוב העומדות לרשות אותם מוסדות ועמותות.

שירותי אבטחת מידע למוסדות ועמותות

פתרונות אבטחת מידע למוסדות ועמותות

אנחנו בחברת CYBERSAFE מתמחים במתן פתרונות אבטחת מידע הגנה היקפיים על כל סוגי מערכות המחשוב והמידע מאז שנת 2000 ועד היום. פתרונות השירות המוצעים על ידינו מיועדים ומותאמים בין היתר לצרכי אבטחת מידע למוסדות ועמותות, כאשר ברשימת לקוחותינו נמנים עשרות מוסדות ממשלתיים ומוסדות חינוך לצד עמותות חברתיות בכל תחומי החיים.

פתרונות השירות שלנו מיושמים במסגרת שירותי ייעוץ והכוונה ובמסגרת שירותי מיקור חוץ, כאשר בין יתר השירותים המוצעים על ידינו נכללים:

  • ביצוע סקר סיכונים למטרות אפיון וזיהוי של איומי הסייבר אליהם חשוף הארגון
  • שירותי ייעוץ אבטחת מידע למטרות בניית מדיניות בתחום אבטחת המידע – כולל כתיבת נהלי אבטחת מידע.
  • הקמה והטמעה של מערכות SOC המיועדות לצרכי ניטור ונטרול איומי סייבר בזמן אמת

ופתרונות אבטחה נוספים המיושמים בין היתר באמצעות הקשחת שרתים, בדיקות חדירות ואמצעים נוספים המשדרגים ומשפרים את תחום אבטחת מידע למוסדות ועמותות.

פתרונות היקפיים משלב האפיון ועד נטרול האיום

כל אחד משירותי האבטחה המוצעים על ידינו בתחום אבטחת מידע למוסדות ועמותות, מיועד לצרכי התמודדות עם תרחישי סייבר שונים אליהם מערכות המחשוב העומדות לרשותכם עלולות להיות חשופות. פתרונות האבטחה המוצעים על ידינו מספקים את הפתרון ההיקפי והרחב ביותר משלב האפיון והגדרת גורמי האיום והסיכון ועד לנטרול איומי הסייבר השונים בזמן אמת.

רוצים לדעת יותר על פתרונות אבטחת מידע למוסדות ועמותות באמצעות מומחי הסייבר שלנו?

השארו פרטים »

⭐⭐⭐⭐⭐

שירותי אבטחת מידע עם CyberSafe

חברתנו מתמחה במתן מענה פתרונות ושירותים למוסדות ועמותות. צרו עמנו קשר, חברת Cybersafe כאן בשבילכם עם צוות מומחים מקצועי. צרו איתנו קשר בטלפון 077-5509948