077-5509948 יצירת קשר שאלון מבדק חדירה תחת מתקפת סייבר?

אבטחת מידע לחברות ולסטארט אפים בתחום קנאביס רפואי CANNABIS

בעלי מיזם סטארט אפ בתחום הקנאביס הרפואי? זה הזמן לדעת הכול על הפתרונות המקצועיים הממתינים לכם חבר CYBERSAFE בתחום אבטחת המידע.

אבטחת מידע מהווה מרכיב חשוב בפעילותה של כל חברה עסקית כזו או אחרת, ועל אחת כמה וכמה במקרים מדובר בפעילותו של מיזם סטארט אפ הנדרש לצרכי אבטחת מידע גם לצרכי איתור וניטור של איומי סייבר וגם לצרכי הוספת רובד הגנתי בכל הנוגע למניעת זליגת מידע ממערכות המחשוב. אצלנו בחברת CYBERSAFE, תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות אבטחה היקפיים  המיועדים בין היתר לצרכי אבטחת מידע לחברות ומיזמי סטארט אפ בתחום הקנאביס הרפואי.

אם גם אתם נדרשים לשירותי אבטחת מידע בתחום קנאביס רפואי, אנו בחברת CYBERSAFE מזמינים גם אתכם להיוועץ עם מומחי האבטחה והסייבר שלנו ולהבטיח לעצמכם פתרונות שירות היקפיים המותאמים עבורכם באופן פרטני.

שירותי אבטחת מידע לעסקים וסטארט אפים בתחום הקנאביס

פתרונות אבטחת מידע לסטארט אפים בתחום קנאביס רפואי CANNABIS

פתרונות השירות המוצעים על ידינו למטרות אבטחת מידע בתחום קנאביס הרפואי, מיועדים לכל סוגי החברות העוסקות בהליכי פיתוח של מוצרים ושירותים טכנולוגיים בתחום זה. פתרונות אלו מבוססים על ההיכרות רבת השנים שלנו עם עולמות אבטחת המידע לעסקים ועל מיפוי מדויק של צרכי האבטחה הנחוצים לכל חברה באופן פרטני.

בין יתר הפתרונות שלנו למטרות אבטחת מידע בתחום קנאביס רפואי תוכלו למצוא:

  • שירותי ייעוץ, תכנון והקמה של מערכות ניהול לאבטחת מידע על פי תקן ISO 27001
  • שירותי CISO המאפשרים ליהנות מפתרונות שונים בתחום אבטחת המידע במסגרת שירותי מיקור חוץ
  • שירותי SOC המיועדים למטרות איתור וניטור של איומי סייבר בזמן אמת
  • שירותי PEN TEST המאפשרים בדיקת התכנות למתקפות סייבר על מערכות המחשוב

חשוב לנו שתדעו שאנחנו בחברת CYBERSAFE, מספקים לכם פתרונות מעשיים גם במקרים בהם מערכות המחשוב שלכם מצויות תחת מתקפת סייבר, וזאת באמצעות צוות תגובה ייעודי המסוגל להתמודד בזמן אמת עם כל סוגי המתקפות ואירועי הסייבר השונים.

הטמעת תקן HIPAA לחברות וסטארט אפים בתחום הקנאביס 

אנו מתמחים בהטמעתן של תקנות חקיקה בתחום הפרטיות על פי תקנות הגנת הפרטיות GDPR וגם הטמעה ועמידה בתקן רגולציית HIPAA שהיא למעשה תקן חקיקה אמריקאי המיועד לכלל החברות הנדרשות לשמירת פרטיות של מידע רפואי המנוהל ומאוחסן באמצעות מערכות מידע רפואיות כאלו ואחרות. הטמעתן של תקן HIPAA ותקן GDPR נדרשות בעיקר לחברות ומיזמי סטארט אפ העוסקים בתחומים שונים הקשורים לשירותי הבריאות והרפואה המודרנית, כאשר הטמעתה של רגולציית HIPAA מסייעת בין היתר למטרות התמודדות עם מכרזים בינלאומיים וכניסה לשווקים חדשים.

השארו פרטים »

⭐⭐⭐⭐⭐

שירותי אבטחת מידע עם CyberSafe

חברתנו מתמחה במתן מענה פתרונות ושירותים לחברות / ארגונים / סטארט אפים בתחום שירותי קנאביס רפואי Cannabis-tech . צרו עמנו קשר, חברת Cybersafe כאן בשבילכם עם צוות מומחים מקצועי. צרו איתנו קשר בטלפון 077-5509948