077-5509948 יצירת קשר שאלון מבדק חדירה תחת מתקפת סייבר?

אבטחת מידע לחברות ולסטארט אפים בתחום הביומד BIOMEDICAL

הקמתם סטארט אפ בתחום הביומד?  זה הזמן לדעת הכול על פתרונות האבטחה המוצעים לכם בחברת CYBERSAFE, החברה המובילה בישראל בתחום אבטחת המידע לחברות הזנק ומיזמי סטארט אפ.

מיזמי סטאר אפ בכל תחום, לרבות, מיזמים בתחום ה BIOMEDICAL, מחויבים לאבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר, וזאת לנוכח היקף הסיכונים והאיומים האורבים לנו כיום במרחב הווירטואלי, ולנוכח החשיבות הנלווית לתחום אבטחת המידע בכל הנוגע לפיתוח מוצרים ושירותים שונים בתחום ה BIOMEDCAL. אם גם אתם פועלים בתחום ה ביומד, אצלנו בחברת CYBERSAFE, תוכלו למצוא מגוו רחב של פתרונות אבטחה היקפיים באמצעותם ניתן למפות את כל סיכוני האבטחה הרלוונטיים לגביכם, וזאת לצד שירות ייעודי להטמעת תקן HIPAA הנדרש לכל החברות העוסקות בהיבטים שונים של העברת מידע רפואי.

שירותי אבטחת מידע לעסקים וסטארט אפים בתחום הביומדיקל

פתרונות אבטחת מידע לסטארט אפים בתחום הביומד BIOMEDICAL

אבטחת מידע לחברות בתחום הביומד הוא שירות היקפי המוצע על ידינו, במסגרתו אנו מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות אבטחה הכוללים בין היתר:

  • שירותי ייעוץ מקצועיים לצרכי תכנון, הקמה ותחזוקה של מערכות שונות לניהול אבטחת המידע
  • שירותי SIEM SOC שמטרתם לבצע פעולות איתור וניטור של אירועי סייבר בזמן אמת
  • שירותי PENETRATION TEST המשמשים לצורך בדיקת התכנות של מתקפת סייבר על מערכות המחשוב והמידע העומדות לרשותכם
  • עמידה בתקן ISO 27001

וזאת לצד שירותים ספציפיים המיועדים למטרות אבטחת מידע בתחום הביומד.

הטמעת תקן HIPAA לחברות וסטארט אפים בתחום הביומד BIOMEDICAL

בחברת CYBERSAFE, תוכלו למצוא גם שירותי ייעודי להטמעת תקן HIPAA שהוא למעשה תקן חקיקה אמריקאי המיועד לכלל החברות הנדרשות להליכי ניהול, אחסון והעברה של מידע רפואי. תקן זה מיועד למטרות שמירה על הפרטיות של המידע הרפואי, כאשר הטמעתו במערכות המחשוב של החברה, תאפשר לכם לפעול בקרב חברות וארגונים גדולים. רגולציית HIPAA  נועדה בין היתר לסייע לכם בהתמודדות עם ההיבטים הנדרשים לצורך כניסה לשווקים חדשים והתמודדות במרכזים בינלאומיים.  בנוסף, אנו מתמחים בהטמעת תקנות הגנת הפרטיות אבטחת מידע GDPR במסגרתה נקבעו תקנות הגנת הפרטית כבר משלב תכנון המוצר/שירות.

לרשותנו, מגוון רחב של פתרונות נוספים המיועדים לצרכי אבטחת מידע בתחום הביומד, כאשר כל אחד מהשירותים המוצעים על ידינו, מבוסס על היכרות רבת שנים עם תחום אבטחת המידע לחברות ומיזמי סטארט אפ בכל תחום אפשרי ועל היכולות המקצועיות שלנו להתאים את פתרונות האבטחה לכל סביבת עבודה.

השארו פרטים »

⭐⭐⭐⭐⭐

שירותי אבטחת מידע עם CyberSafe

חברתנו מתמחה במתן מענה פתרונות ושירותים לחברות / ארגונים / סטארט אפים בתחום הביומד Bio-Medical . צרו עמנו קשר, חברת Cybersafe כאן בשבילכם עם צוות מומחים מקצועי. צרו איתנו קשר בטלפון 077-5509948